Potřebujete poradit?
+420 778 738 745   (Po – Pá: 8.00 - 15.30)


Dřevěná lamela LINEA COMFORT 5 - woodblue / černá

Značka: STEGU

Moderní lamela v tmavě modrém odstínu s texturou dřeva na černém podkladu o rozměru 2650 x 246 x 30 mm, která se hodí do moderních interiérů. Lamela je vyrobena z MDF potažena PVC fólií a připevněna k HDF desce o tloušťce 3 mm.

Vybraná varianta
ks

Skladem - odesíláme do 7 dnů ZDARMA

Moderní dřevěná lamela na stěnu i do prostoru

Dřevěné lamely LINEA COMFORT jsou zajímavým řešením pro vyplnění prázdného prostoru na stěnách, sloupech nebo jiných rovných plochách a pro oddělení zón v místnosti. Jejich minimalistický vzhled se hodí k uspořádání různých stylů a jejich vysoce kvalitní zpracování zaručuje dokonalé provedení interiéru. Díky svému jedinečnému designu vytvářejí krásný, vícerozměrný efekt.

Jednoduchá montáž svépomocí

Lamely jsou vyrobeny z MDF a lze je namontovat na stěny i stropy, protože jsou velmi lehké. Montují se přilepením montážním lepidlem – doporučujeme MAMUT GLUE Hight Tack od firmy Den Braven nebo přivrtáním na dřevěný rošt. Lamely můžete namontovat horizontálně, vertikálně či diagonálně. 

Rychlá údržba

Údržba výrobku je velmi snadná, protože lamely nevyžadují impregnaci a k udržení čistoty stačí pravidelně setřít nahromaděný prach suchým hadříkem.

Záruka
24 měsíců

Výrobce
STEGU

Kategorie
Dřevěné lamely

Hodnocení a recenze
Zboží zatím čeká na své první hodnocení.

Diskuze a poradna
Rádi vám poradíme. Na dotazy odpovídáme nejpozději do 24 hodin.

Nenechte si proklouznout mezi prsty